Prisboka › Leksikon
Jasminris first price
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 44,70 (22,35 per kg) R Jasminris 2 kg
- Kiwi — 59,90 (14,97 per kg) Jasminris 4kg First Price
- Rema 1000 — 62,90 (15,72 per kg) JASMINRIS 4KG PRIMA
- Meny — 74,90 (18,73 per kg) Jasminris 4kg First Price
Prisforskjellen er 30,20 mellom Oda og Meny — 68 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka