Prisboka › Leksikon
Vestlandslefsa m/sukker&kanel
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 31,40 (136,52 per kg) Vestlandslefsa m/Sukker&Kanel 5pk 230g
- Oda — 35,20 (153,04 per kg) Vestlandslefsa med Sukker og Kanel 5 stk 230 g
- Meny — 36,50 (158,70 per kg) Vestlandslefsa m/Sukker&Kanel 5pk 230g
Prisforskjellen er 5,10 mellom Kiwi og Meny — 16 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka