Prisboka › Kjøttdeig › Karbonadedeig
Karbonadedeig
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 74,90 (187,25 per kg) Karbonadedeig 400g First Price
- Rema 1000 — 76,90 (192,25 per kg) PRIMA KARBONADEDEIG 400G
- Oda — 77,90 (194,75 per kg) Vår Laveste Pris Karbonadedeig av storfe 5% 400 g
- Meny — 77,90 (194,75 per kg) Karbonadedeig 400g First Price
Prisforskjellen er 3,- mellom Kiwi og Meny — 4 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster kjøttdeig?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Karbonadedeig, storfe, 4,5 % fett, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 123 kcal (518 kJ)
- Fett — 4,5 g
- herav mettede fettsyrer — 1,9 g
- herav enumettede fettsyrer — 2,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,2 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 20,7 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.