Prisboka › Potetgull › Potetsticks kims
Potetsticks kims
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (132,89 per kg) Potetsticks 225g Kims
- Oda — 33,90 (157,67 per kg) Kims Potetsticks 215 g
- Meny — 37,90 (168,44 per kg) Potetsticks 225g Kims
Prisforskjellen er 8,- mellom Kiwi og Meny — 27 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster potetgull?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka