Prisboka › Kjøttdeig › Kjøttdeig av storfe
Kjøttdeig av storfe
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 49,90 (124,75 per kg) Kjøttdeig 400g Alfathi
- Oda — 59,- (147,50 per kg) Roar Stang Klima-kjøttdeig Av storfe og Purply 400 g
- Kiwi — 63,90 (159,75 per kg) Kjøttdeig 14% Fett 400g First Price
- Rema 1000 — 64,90 (162,25 per kg) PRIMA KJØTTDEIG 14% 400G
Prisforskjellen er 15,- mellom Meny og Rema 1000 — 30 % dyrere hos Rema 1000.
Se hele oversikten: hva koster kjøttdeig?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kjøttdeig, storfe, 14 % fett, med salt og vann, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 195 kcal (814 kJ)
- Fett — 13,7 g
- herav mettede fettsyrer — 6,7 g
- herav enumettede fettsyrer — 6,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,6 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 17,9 g
- Salt (NaCl) — 1,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.