Prisboka › Leksikon
Kjøttpølse original gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 76,90 (85,44 per kg) Kjøttpølse Original 900g Gilde
- Oda — 110,- (122,22 per kg) Gilde Kjøttpølse original 900 g
- Meny — 125,- (138,89 per kg) Kjøttpølse Original 900g Gilde
Prisforskjellen er 48,10 mellom Kiwi og Meny — 63 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka