Prisboka › Knekkebrød › Knekkebrød sport+ wasa
Knekkebrød sport+ wasa
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 17,50 (77,78 per kg) Knekkebrød Sport+ 225g Wasa
- Meny — 18,80 (83,56 per kg) Knekkebrød Sport+ 225g Wasa
- Oda — 21,70 (103,33 per kg) Wasa Knekkebrød Sport+ 210 g
Prisforskjellen er 4,20 mellom Kiwi og Oda — 24 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster knekkebrød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Knekkebrød, rug, Husman Sport — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 319 kcal (1345 kJ)
- Fett — 1,9 g
- herav mettede fettsyrer — 0,3 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,9 g
- Karbohydrat — 57,3 g
- herav sukkerarter — 1,3 g
- herav stivelse — 56,0 g
- Kostfiber — 16,0 g
- Protein — 10,0 g
- Salt (NaCl) — 1,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.