Prisboka › Leksikon
Kokosmasse r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 20,40 (81,60 per kg) KOKOSMASSE 250G R
- Kiwi — 20,40 (81,60 per kg) Kokosmasse 250g Eldorado
- Meny — 31,90 (127,60 per kg) Kokosmasse 250g Eldorado
Prisforskjellen er 11,50 mellom Rema 1000 og Meny — 56 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kokosmasse, usøtet — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 674 kcal (2775 kJ)
- Fett — 67,2 g
- herav mettede fettsyrer — 60,7 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,5 g
- Karbohydrat — 6,4 g
- herav sukkerarter — 6,4 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 9,0 g
- Protein — 6,3 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.