Prisboka › Leksikon
Kornmo original sætre
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 25,90 (115,11 per kg) Kornmo Original 225g Sætre
- Oda — 29,10 (129,33 per kg) Sætre Kornmo Original 225 g
- Meny — 33,50 (148,89 per kg) Kornmo Original 225g Sætre
Prisforskjellen er 7,60 mellom Kiwi og Meny — 29 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka