Prisboka › Leksikon
Krydderskinke gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,60 (196,36 per kg) Krydderskinke 110g Gilde
- Rema 1000 — 39,90 (362,73 per kg) KRYDDERSKINKE 110G
- Meny — 54,90 (499,09 per kg) Krydderskinke 110g Gilde
Prisforskjellen er 33,30 mellom Kiwi og Meny — 154 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka