Prisboka › Smør › Kviteseidsmør tine
Kviteseidsmør tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 65,20 (144,89 per kg) Kviteseidsmør 450g Tine
- Oda — 77,60 (172,44 per kg) TINE Kviteseidsmør 450 g
- Meny — 92,- (204,44 per kg) Kviteseidsmør 450g Tine
Prisforskjellen er 26,80 mellom Kiwi og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster smør?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka