Prisboka › Leksikon
Kyllinggryte tandoori toro
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 39,40 (492,50 per kg) Kyllinggryte 80g Tandoori Toro
- Oda — 49,90 (683,56 per kg) Toro Tandoori-kyllinggryte 73 g
- Meny — 55,90 (698,75 per kg) Kyllinggryte 80g Tandoori Toro
Prisforskjellen er 16,50 mellom Kiwi og Meny — 42 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka