Prisboka › Leksikon
Røkt laks skivet lofoten
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 122,90 (472,69 per kg) RØKT LAKS SKIVET 260G LOFOTEN
- Kiwi — 129,- (496,15 per kg) Laks Røkt skivet 260g Lofoten
- Meny — 154,- (592,31 per kg) Laks Røkt skivet 260g Lofoten
Prisforskjellen er 31,10 mellom Rema 1000 og Meny — 25 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Laks, røkt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 225 kcal (938 kJ)
- Fett — 14,7 g
- herav mettede fettsyrer — 2,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 7,3 g
- herav flerumettede fettsyrer — 4,8 g
- Karbohydrat — 0,0 g
- herav sukkerarter — 0,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 23,2 g
- Salt (NaCl) — 3,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.