Prisboka › Leksikon
R lasagneplater r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 26,90 (53,80 per kg) R LASAGNEPLATER 500G R 500 g
- Rema 1000 — 29,70 (59,40 per kg) LASAGNEPLATER 500G R
- Meny — 33,90 (67,80 per kg) Lasagneplater 500g Eldorado
Prisforskjellen er 7,- mellom Oda og Meny — 26 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka