Prisboka › Leksikon
Majones lett tube mills
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 17,20 (163,81 per kg) Majones Lett 105g Tube Mills
- Rema 1000 — 28,- (164,71 per kg) LETT MAJONES 170G TUBE
- Kiwi — 28,40 (167,06 per kg) Majones Lett 170g Tube Mills
Prisforskjellen er 11,20 mellom Meny og Kiwi — 65 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Majones, lett, 50 % fett — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 487 kcal (2007 kJ)
- Fett — 50,0 g
- herav mettede fettsyrer — 3,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 30,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 14,0 g
- Karbohydrat — 8,2 g
- herav sukkerarter — 3,0 g
- herav stivelse — 5,2 g
- Kostfiber — 0,1 g
- Protein — 1,0 g
- Salt (NaCl) — 1,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.