Prisboka › Potetgull › Maarud potetskruer salt
Maarud potetskruer salt
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 28,10 (330,59 per kg) Maarud Potetskruer salt 85 g
- Kiwi — 31,90 (354,44 per kg) Potetskruer Salt 90g Maarud
- Meny — 31,90 (375,29 per kg) Potetskruer Salt 85g Maarud
Prisforskjellen er 3,80 mellom Oda og Meny — 14 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster potetgull?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka