Prisboka › Leksikon
Toro marengs pavlova
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 32,34 (108,16 per kg) Toro Marengs Pavlova 299 g
- Kiwi — 37,90 (126,76 per kg) Pavlova Marengs 299g Toro
- Rema 1000 — 39,90 MARENGS PAVLOVA TORO
- Meny — 49,90 (166,89 per kg) Pavlova Marengs 299g Toro
Prisforskjellen er 17,56 mellom Oda og Meny — 54 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Marengs — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 388 kcal (1650 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 92,4 g
- herav sukkerarter — 92,4 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 4,6 g
- Salt (NaCl) — 0,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.