Prisboka › Leksikon
Marsipan r
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 28,90 (57,80 per kg) MARSIPAN 500G R
- Kiwi — 29,90 (59,80 per kg) Marsipan 500g Eldorado
- Meny — 39,90 (79,80 per kg) Marsipan 500g Eldorado
Prisforskjellen er 11,- mellom Rema 1000 og Meny — 38 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Marsipan, 50 % mandler — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 430 kcal (1790 kJ)
- Fett — 26,3 g
- herav mettede fettsyrer — 2,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 16,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 6,2 g
- Karbohydrat — 34,9 g
- herav sukkerarter — 34,4 g
- herav stivelse — 0,5 g
- Kostfiber — 5,0 g
- Protein — 10,7 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.