Prisboka › Leksikon
Taco saus medium first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 8,90 (38,70 per kg) Taco Saus Medium 230g First Price
- Meny — 11,90 (51,74 per kg) Taco Saus Medium 230g First Price
- Oda — 11,90 (51,74 per kg) R Tacosaus Medium 230 g
Prisforskjellen er 3,- mellom Kiwi og Oda — 34 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Tacosaus — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 27 kcal (115 kJ)
- Fett — 0,1 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 4,0 g
- herav sukkerarter — 4,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 1,9 g
- Salt (NaCl) — 1,7 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.