Prisboka › Brød › Risbrød minde
Risbrød minde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 46,90 (161,72 per kg) Risbrød 290g Minde
- Oda — 59,70 (248,75 per kg) MINDE Risbrød 240 g
- Meny — 64,50 (268,75 per kg) Risbrød 240g Minde
Prisforskjellen er 17,60 mellom Kiwi og Meny — 38 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster brød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka