Prisboka › Leksikon
Tomatbønner nora
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 12,50 (29,41 per kg) Tomatbønner 425g Nora
- Rema 1000 — 14,90 NORA TOMATBØNNER
- Oda — 19,60 (46,67 per kg) NORA Tomatbønner 420 g
- Meny — 23,50 (55,95 per kg) Tomatbønner 420g Nora
Prisforskjellen er 11,- mellom Kiwi og Meny — 88 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka