Prisboka › Leksikon
Olivero smør&olivenolje
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 15,10 (65,65 per kg) Olivero Smør&Olivenolje 230g
- Oda — 30,24 (75,60 per kg) Olivero smør og olivenolje 400 g
- Kiwi — 32,40 (64,80 per kg) Olivero Smør&Olivenolje 500g
Prisforskjellen er 17,30 mellom Meny og Kiwi — 115 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka