Prisboka › Leksikon
Peppersaus eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 7,50 (41,67 per l) Peppersaus 180ml Eldorado
- Meny — 9,95 (76,54 per l) Peppersaus 130ml Eldorado
- Oda — 39,20 (156,80 per l) Stange Peppersaus 250 ml
Prisforskjellen er 31,70 mellom Kiwi og Oda — 423 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Peppersaus — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 158 kcal (653 kJ)
- Fett — 15,5 g
- herav mettede fettsyrer — 9,8 g
- herav enumettede fettsyrer — 3,7 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,4 g
- Karbohydrat — 3,0 g
- herav sukkerarter — 1,6 g
- herav stivelse — 1,4 g
- Kostfiber — 0,5 g
- Protein — 1,5 g
- Salt (NaCl) — 1,2 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.