Prisboka › Pølsebrød og burgerbrød › Pølsebrød first price
Pølsebrød first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 6,90 (0,86 per stk) Pølsebrød 8stk First Price
- Kiwi — 7,90 (0,99 per stk) Pølsebrød 8stk First Price
- Rema 1000 — 11,- (333,33 per kg) PØLSEBRØD 12PK 33G PRIMA
Prisforskjellen er 4,10 mellom Meny og Rema 1000 — 59 % dyrere hos Rema 1000.
Se hele oversikten: hva koster pølsebrød og burgerbrød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Pølsebrød, fint, kjøpt — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 302 kcal (1273 kJ)
- Fett — 7,8 g
- herav mettede fettsyrer — 0,7 g
- herav enumettede fettsyrer — 4,2 g
- herav flerumettede fettsyrer — 2,4 g
- Karbohydrat — 48,7 g
- herav sukkerarter — 6,4 g
- herav stivelse — 42,3 g
- Kostfiber — 3,0 g
- Protein — 7,8 g
- Salt (NaCl) — 0,4 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.