Prisboka › Yoghurt › Yt proteinyoghurt vanilje
Yt proteinyoghurt vanilje
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 25,90 (143,89 per kg) Yt Proteinyoghurt Vanilje 180g Tine
- Rema 1000 — 29,90 (69,53 per kg) YT PROTEINYOGHURT VANILJE 430G
- Oda — 31,70 (73,72 per kg) TINE YT proteinyoghurt Vanilje 430 g
Prisforskjellen er 5,80 mellom Meny og Oda — 22 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka