Prisboka › Ris › Ris puffet first price
Ris puffet first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 17,90 (68,85 per kg) Ris Puffet 260g First Price
- Meny — 25,90 (99,62 per kg) Ris Puffet 260g First Price
- Oda — 29,- (111,54 per kg) Puffet ris 260 g
Prisforskjellen er 11,10 mellom Kiwi og Oda — 62 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster ris?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Puffet ris — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 378 kcal (1604 kJ)
- Fett — 0,9 g
- herav mettede fettsyrer — 0,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,3 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,3 g
- Karbohydrat — 86,0 g
- herav sukkerarter — 0,3 g
- herav stivelse — 85,7 g
- Kostfiber — 0,8 g
- Protein — 6,0 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.