Prisboka › Leksikon
Rekesalat first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 19,52 (97,60 per kg) Mills Rekesalat 200 g
- Kiwi — 25,50 (63,75 per kg) Rekesalat 400g First Price
- Meny — 29,90 (74,75 per kg) Rekesalat 400g First Price
Prisforskjellen er 10,38 mellom Oda og Meny — 53 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rekesalat, majonessalat — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 329 kcal (1357 kJ)
- Fett — 32,0 g
- herav mettede fettsyrer — 2,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 20,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 9,0 g
- Karbohydrat — 4,7 g
- herav sukkerarter — 3,0 g
- herav stivelse — 1,7 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 5,0 g
- Salt (NaCl) — 1,3 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.