Prisboka › Leksikon
Rosiner eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (79,60 per kg) Rosiner 250g Eldorado
- Rema 1000 — 20,70 (82,80 per kg) ROSINER 250G R
- Meny — 47,90 (95,80 per kg) Rosiner 500g Eldorado
Prisforskjellen er 28,- mellom Kiwi og Meny — 141 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Rosiner — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 324 kcal (1376 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 75,3 g
- herav sukkerarter — 64,3 g
- herav stivelse — 11,0 g
- Kostfiber — 5,0 g
- Protein — 3,3 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.