Prisboka › Leksikon
Sjokoladepulver first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 36,40 (45,50 per kg) Sjokoladepulver 800g First Price
- Rema 1000 — 39,90 (49,87 per kg) SJOKOLADEPULVER 800G PRIMA
- Meny — 48,40 (60,50 per kg) Sjokoladepulver 800g First Price
Prisforskjellen er 12,- mellom Kiwi og Meny — 33 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Sjokoladepulver, uten melk — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 386 kcal (1632 kJ)
- Fett — 2,5 g
- herav mettede fettsyrer — 1,5 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 83,3 g
- herav sukkerarter — 80,0 g
- herav stivelse — 3,3 g
- Kostfiber — 6,0 g
- Protein — 4,5 g
- Salt (NaCl) — 0,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.