Prisboka › Leksikon
Stjernebacon skivet gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,80 (198,57 per kg) Stjernebacon skivet 140g Gilde
- Rema 1000 — 32,50 (232,14 per kg) STJERNEBACON SKIVET 140G
- Meny — 33,90 (242,14 per kg) Stjernebacon skivet 140g Gilde
Prisforskjellen er 6,10 mellom Kiwi og Meny — 22 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka