Prisboka › Leksikon
Tomatsuppe spicy eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 27,90 (48,95 per l) Tomatsuppe Spicy 570ml Eldorado
- Meny — 31,90 (55,96 per l) Tomatsuppe Spicy 570ml Eldorado
- Oda — 39,10 (111,71 per kg) R Spicy Tomatsuppe 350 g
Prisforskjellen er 11,20 mellom Kiwi og Oda — 40 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka