Prisboka › Leksikon
Stjernebacon tørrsaltet gilde
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 38,90 (370,48 per kg) Stjernebacon Tørrsaltet 105g Gilde
- Oda — 40,30 (383,81 per kg) Gilde Stjernebacon tørrsaltet 105 g
- Meny — 47,90 (456,19 per kg) Stjernebacon Tørrsaltet 105g Gilde
Prisforskjellen er 9,- mellom Kiwi og Meny — 23 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka