Prisboka › Leksikon
Svisker first price
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 19,90 (87,67 per kg) Svisker 227g First Price
- Kiwi — 29,90 (131,72 per kg) Svisker 227g Eldorado
- Rema 1000 — 30,40 (133,92 per kg) SVISKER 227G R
Prisforskjellen er 10,50 mellom Meny og Rema 1000 — 53 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Svisker — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 168 kcal (712 kJ)
- Fett — 0,3 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 36,5 g
- herav sukkerarter — 36,5 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 5,0 g
- Protein — 2,3 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.