Prisboka › Pasta › Tagliatelle eldorado
Tagliatelle eldorado
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 25,90 (51,80 per kg) Tagliatelle 500g Eldorado
- Rema 1000 — 27,90 (55,80 per kg) TAGLIATELLE 500G R
- Kiwi — 27,90 (55,80 per kg) Tagliatelle 500g Eldorado
Prisforskjellen er 2,- mellom Meny og Kiwi — 8 % dyrere hos Kiwi.
Se hele oversikten: hva koster pasta?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka