Prisboka › Leksikon
Tzatziki
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 29,90 (119,60 per kg) Tzatziki 250g
- Rema 1000 — 35,90 (199,44 per kg) TZATZIKI 180G R
- Meny — 39,90 (159,60 per kg) Tzatziki 250g
- Oda — 43,90 (243,89 per kg) R Tzatziki 180 g
Prisforskjellen er 14,- mellom Kiwi og Oda — 47 % dyrere hos Oda.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Tzatziki — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 36 kcal (152 kJ)
- Fett — 1,5 g
- herav mettede fettsyrer — 1,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,4 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 3,3 g
- herav sukkerarter — 3,2 g
- herav stivelse — 0,2 g
- Kostfiber — 0,2 g
- Protein — 2,2 g
- Salt (NaCl) — 0,5 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.