Prisboka › Leksikon
R vannkastanjer
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Oda — 11,20 (49,34 per kg) R Vannkastanjer 227 g
- Meny — 11,90 (52,42 per kg) Vannkastanjer 227g Eldorado
- Rema 1000 — 13,90 (61,23 per kg) VANNKASTANJER 227G R
- Kiwi — 14,90 (65,64 per kg) Vannkastanjer 227g Eldorado
Prisforskjellen er 3,70 mellom Oda og Kiwi — 33 % dyrere hos Kiwi.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Vannkastanje, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 52 kcal (220 kJ)
- Fett — 0,2 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 10,4 g
- herav sukkerarter — 4,8 g
- herav stivelse — 5,6 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 1,4 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.