Prisboka › Gulost
Hva koster gulost?
Billigst nå er gulost porsjon synnøve til 6,50 hos Meny. 97 varer, rangert etter pris per kilo eller liter. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Norvegia ekstra vellagret helvekt — fra 249,- (22,87 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg vellagret 5år m/skorpe ca5kg tine — fra 134,70 (26,94 per kg), 1 butikk
- Norvegia lett tine — fra 99,- (79,20 per kg), 2 butikker
- Norvegia extra stor tine — fra 99,- (79,20 per kg), 1 butikk
- Gulost grovrevet synnøve — fra 26,95 (96,25 per kg), 1 butikk
- Prima lavpris gulost skivet — fra 32,90 (98,21 per kg), 1 butikk
- Norvegia 2xca1kg tine — fra 98,81 (98,81 per kg), 2 butikker
- Norvegia smøreost bacon tine — fra 16,35 (99,09 per kg), 1 butikk
- Gulost lett ca1kg synnøve — fra 62,90 (109,- per kg), 2 butikker
- Gulost original ca1kg synnøve — fra 109,- (109,- per kg), 2 butikker
- Synnøve gulost — fra 109,- (109,- per kg), 1 butikk
- Tine norvegia 2-pk partivare — fra 219,- (109,50 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia lett 2-pk partivare — fra 219,- (109,50 per kg), 1 butikk
- Synnøve lett gulost skivet fett — fra 17,10 (114,- per kg), 1 butikk
- Norvegia skorpefri — fra 59,50 (119,- per kg), 2 butikker
- Prima lavpris gulost — fra 121,- (121,- per kg), 1 butikk
- Tine norvegia lett skivet, fett — fra 37,50 (125,- per kg), 1 butikk
- Gulost original skivet synnøve — fra 63,60 (127,20 per kg), 2 butikker
- Jarlsberger pølser ca540g br.brubakken — fra 69,12 (128,- per kg), 1 butikk
- Norvegia skiver tine — fra 155,- (129,17 per kg), 1 butikk
- Gulost lett skivet synnøve — fra 19,90 (132,67 per kg), 2 butikker
- Prima gulost skiv.2x200g — fra 53,10 (132,75 per kg), 1 butikk
- Norvegia skivet tine — fra 39,90 (133,- per kg), 3 butikker
- Jarlsberg skorpefri tine — fra 99,- (141,43 per kg), 2 butikker
- Norvegia revet tine — fra 64,90 (144,22 per kg), 2 butikker
- Gulost ekte revet synnøve — fra 32,50 (147,73 per kg), 2 butikker
- Norvegia nøkkelost skorpefri ca423g — fra 62,91 (148,72 per kg), 2 butikker
- Tine norvegia lett fett — fra 149,- (149,- per kg), 1 butikk
- Tine norvegia original — fra 149,- (149,- per kg), 1 butikk
- Norvegia lettost tine fett 2x1kg vv — fra 303,68 (151,84 per kg), 1 butikk
- Synnøve gulost bit — fra 68,60 (152,44 per kg), 1 butikk
- Norvegia orginal tine — fra 153,- (153,- per kg), 1 butikk
- Norvegia smaksrik tine — fra 127,- (153,01 per kg), 3 butikker
- Norvegia fyldig tine — fra 127,- (153,01 per kg), 2 butikker
- Norvegia fyldig skivet tine — fra 39,90 (159,60 per kg), 2 butikker
- Gulost&cheddar revet synnøve — fra 27,90 (164,12 per kg), 2 butikker
- Norvegia lett skivet tine — fra 24,90 (166,- per kg), 2 butikker
- Norvegia f45 revet tine — fra 420,- (168,- per kg), 1 butikk
- Synnøve gulost skivet 2x250 — fra 86,20 (172,40 per kg), 1 butikk
- Synnøve gulost skivet — fra 21,90 (175,09 per kg), 2 butikker
- Tine norvegia ekte revet ost — fra 528,40 (176,13 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg lettere skivet tine — fra 27,40 (182,67 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia hotellbrett — fra 110,- (183,33 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia original skivet — fra 55,30 (184,33 per kg), 1 butikk
- Tine jarlsberg — fra 132,- (188,57 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia nøkkel — fra 81,90 (189,58 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg skivet tine — fra 47,40 (189,60 per kg), 3 butikker
- Norvegia proteinrik tine — fra 159,- (191,57 per kg), 1 butikk
- Norvegia nøkkelost lett skivet — fra 28,90 (192,67 per kg), 2 butikker
- Norvegia smøreost paprika/pepper lett tine — fra 31,90 (193,33 per kg), 1 butikk
- Norvegia revet ost — fra 77,90 (194,75 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg lett tine — fra 139,- (198,57 per kg), 2 butikker
- Norvegia nøkkelost skivet — fra 29,90 (199,33 per kg), 2 butikker
- Jarlsberg revet tine — fra 39,90 (199,50 per kg), 1 butikk
- Norvegia smøreost bacon lett tine — fra 33,20 (201,21 per kg), 1 butikk
- Norvegia smøreost skinke lett tine — fra 33,20 (201,21 per kg), 1 butikk
- Tine jarlsberg lett skivet fett — fra 30,20 (201,33 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia vellagret med skorpe 9 mnd — fra 111,20 (205,93 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg original burgerost skivet — fra 20,93 (209,30 per kg), 1 butikk
- Gulost porsjon synnøve — fra 6,50 (216,67 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg lettost tine — fra 99,- (220,- per kg), 1 butikk
- Tine jarlsberg vellagret — fra 112,50 (220,59 per kg), 2 butikker
- Tine norvegia smaksrik skivet — fra 55,40 (221,60 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia ekstra vellagret — fra 122,60 (222,91 per kg), 1 butikk
- Norvegia m/skorpe ekstra vellagret ca550g tine — fra 124,50 (226,36 per kg), 1 butikk
- Tine norvegia nøkkel lett skivet fett — fra 34,20 (228,- per kg), 1 butikk
- Tine jarlsberg hotellbrett skivet — fra 137,40 (229,- per kg), 1 butikk
- Norvegia økologisk tine — fra 119,- (238,- per kg), 1 butikk
- Jarlsberg lett skivet tine — fra 35,90 (239,33 per kg), 1 butikk
- Norvegia f45 hotellbrett tine — fra 146,- (243,33 per kg), 1 butikk
- Norvegia proteinrik skivet — fra 36,90 (246,- per kg), 1 butikk
- Cheddar&norvegia revet ost tine — fra 41,90 (246,47 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg hotellbrett tine — fra 149,- (248,33 per kg), 1 butikk
- Norvegia vellagret m/skorpe ca540g tine — fra 134,50 (249,07 per kg), 1 butikk
- Norvegia f45 store skiver tine — fra 139,- (252,73 per kg), 1 butikk
- Norvegia smaksrik skiver tine — fra 64,90 (259,60 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg vellagret m/skorpe pr kg — fra 280,- (280,- per kg), 1 butikk
- Jarlsberg grill&stek tine — fra 56,50 (282,50 per kg), 1 butikk
- Norvegia vellagret skivet tine — fra 42,90 (286,- per kg), 1 butikk
- Norvegia bit pr kg x ca1kg — fra 300,15 (300,15 per kg), 1 butikk
- Jarlsberg 15+ mnd xo — fra 115,15 (329,- per kg), 1 butikk
- Jubelsalami norvegia grilstad — fra 36,40 (364,- per kg), 2 butikker
- Jarlsberg vellagret helvekt — fra 37,35, 1 butikk
- Jarlsberg avis — fra 59,-, 1 butikk
- Jarlsberg 3+ mnd — fra 80,70, 1 butikk
- Norvegia 15+ mnd ekstra vellagret — fra 98,70, 1 butikk
- Norvegia x-vellagret helvekt — fra 124,50, 1 butikk
- Norvegia 3-5 år reservè — fra 143,70, 1 butikk
- Jarlsberg 3-5 år reserva — fra 179,70, 1 butikk
- Norvegia 9+ mnd skorpefri — fra 219,-, 1 butikk
- Jarlsberg xo vellagret 15mnd — fra 269,-, 1 butikk
- Norvegia vellagret pr kg — fra 279,-, 1 butikk
- Jarlsberg verk og industrieventyret på konnerud — fra 299,-, 1 butikk
- Jarlsberg vellagret 30 mnd pr kg — fra 299,-, 1 butikk
- Norvegia vellagret 30 mnd pr kg — fra 307,-, 1 butikk
- Norvegia vellagret 5 år pr kg — fra 449,-, 1 butikk
- Norvegia sk.fri tine — fra 945,-, 1 butikk