Prisboka › Knekkebrød › Knekkebrød 100 frø&havsalt wasa
Knekkebrød 100 frø&havsalt wasa
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 24,40 (99,59 per kg) Knekkebrød 100 Frø&Havsalt 245g Wasa
- Oda — 30,20 (123,27 per kg) Wasa Knekkebrød 100 Frø & Havsalt 245 g
- Meny — 34,90 (142,45 per kg) Knekkebrød 100 Frø&Havsalt 245g Wasa
Prisforskjellen er 10,50 mellom Kiwi og Meny — 43 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster knekkebrød?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Knekkebrød, glutenfritt, laktosefri, sesam og havsalt, Wasa — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 420 kcal (1767 kJ)
- Fett — 11,2 g
- herav mettede fettsyrer — 1,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 5,1 g
- herav flerumettede fettsyrer — 3,9 g
- Karbohydrat — 69,0 g
- herav sukkerarter — 1,6 g
- herav stivelse — 67,4 g
- Kostfiber — 10,0 g
- Protein — 6,1 g
- Salt (NaCl) — 1,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.