Prisboka › Yoghurt › Yoghurt nyt blåbær/bringebær 4x125g tine
Yoghurt nyt blåbær/bringebær 4x125g tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 18,90 (37,80 per kg) Yoghurt Nyt Blåbær/Bringebær 4x125g Tine
- Oda — 27,10 (54,20 per kg) TINE Nyt yoghurt blåbær og bringebær 4x125g 500 g
- Meny — 31,90 (63,80 per kg) Yoghurt Nyt Blåbær/Bringebær 4x125g Tine
Prisforskjellen er 13,- mellom Kiwi og Meny — 69 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Yoghurt, blåbær, 0 % fett, Yoplait — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 45 kcal (192 kJ)
- Fett — 0,1 g
- herav mettede fettsyrer — 0,1 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 6,0 g
- herav sukkerarter — 5,5 g
- herav stivelse — 0,5 g
- Kostfiber — 2,0 g
- Protein — 4,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.