Prisboka › Yoghurt › Yoghurt mango pasjon tine
Yoghurt mango pasjon tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 32,90 (38,71 per kg) Yoghurt Mango Pasjon 850g Tine
- Oda — 37,80 (44,47 per kg) TINE Yoghurt mango og pasjon 850 g
- Meny — 41,90 (49,29 per kg) Yoghurt Mango Pasjon 850g Tine
Prisforskjellen er 9,- mellom Kiwi og Meny — 27 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka