Prisboka › Yoghurt › Yoghurt kirsebær tine
Yoghurt kirsebær tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,60 (39,20 per kg) Yoghurt Kirsebær 500g Tine
- Oda — 26,10 (52,20 per kg) TINE Yoghurt kirsebær 500 g
- Meny — 30,90 (61,80 per kg) Yoghurt Kirsebær 500g Tine
Prisforskjellen er 11,30 mellom Kiwi og Meny — 58 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Kirsebær, rå — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 41 kcal (174 kJ)
- Fett — 0,0 g
- herav mettede fettsyrer — 0,0 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,0 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,0 g
- Karbohydrat — 9,0 g
- herav sukkerarter — 9,0 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 0,7 g
- Salt (NaCl) — 0,0 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.