Prisboka › Yoghurt › Yoghurt sviske 4x150g tine
Yoghurt sviske 4x150g tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 19,90 (33,17 per kg) Yoghurt Sviske 4x150g Tine
- Oda — 27,10 (45,17 per kg) TINE Yoghurt sviske 4x150g 600 g
- Meny — 30,90 (51,50 per kg) Yoghurt Sviske 4x150g Tine
Prisforskjellen er 11,- mellom Kiwi og Meny — 55 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka