Prisboka › Yoghurt › Yoghurt melon 4x150g tine
Yoghurt melon 4x150g tine
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,90 (36,50 per kg) Yoghurt Melon 4x150g Tine
- Rema 1000 — 26,90 (44,83 per kg) TINE YOGHURT MELON 4X150G
- Oda — 27,10 (45,17 per kg) TINE Yoghurt melon 4x150g 600 g
- Meny — 30,90 (51,50 per kg) Yoghurt Melon 4x150g Tine
Prisforskjellen er 9,- mellom Kiwi og Meny — 41 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Yoghurt, naturell — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 69 kcal (289 kJ)
- Fett — 3,4 g
- herav mettede fettsyrer — 2,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 5,6 g
- herav sukkerarter — 5,6 g
- herav stivelse — 0,0 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 4,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.