Prisboka › Yoghurt › Yoghurt jordbær 4x150g tine
Yoghurt jordbær 4x150g tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,90 (36,50 per kg) Yoghurt Jordbær 4x150g Tine
- Oda — 25,10 (41,83 per kg) TINE Yoghurt jordbær 4x150g 600 g
- Meny — 28,90 (48,17 per kg) Yoghurt Jordbær 4x150g Tine
Prisforskjellen er 7,- mellom Kiwi og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Yoghurt, jordbær, Tine — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 86 kcal (361 kJ)
- Fett — 3,1 g
- herav mettede fettsyrer — 1,9 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,7 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 10,5 g
- herav sukkerarter — 10,3 g
- herav stivelse — 0,2 g
- Kostfiber — 0,0 g
- Protein — 4,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.