Prisboka › Yoghurt › Yoghurt skogsbær 4x150g tine
Yoghurt skogsbær 4x150g tine
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 21,90 (36,50 per kg) Yoghurt Skogsbær 4x150g Tine
- Oda — 25,60 (42,67 per kg) TINE Yoghurt skogsbær 4x150g 600 g
- Meny — 28,90 (48,17 per kg) Yoghurt Skogsbær 4x150g Tine
Prisforskjellen er 7,- mellom Kiwi og Meny — 32 % dyrere hos Meny.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Yoghurt, med müsli og skogsbær, Go Morgen — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 117 kcal (493 kJ)
- Fett — 3,4 g
- herav mettede fettsyrer — 2,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 0,8 g
- herav flerumettede fettsyrer — 0,1 g
- Karbohydrat — 17,1 g
- herav sukkerarter — 11,0 g
- herav stivelse — 6,1 g
- Kostfiber — 1,0 g
- Protein — 4,0 g
- Salt (NaCl) — 0,1 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.