Prisboka › Yoghurt › Yoghurt vanilje 4x125g q
Yoghurt vanilje 4x125g q
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 17,20 (34,40 per kg) Yoghurt Vanilje 4x125g Q
- Kiwi — 21,90 (36,50 per kg) Yoghurt Vanilje 4x150g Tine
- Oda — 25,10 (41,83 per kg) TINE Yoghurt vanilje 4x150g 600 g
Prisforskjellen er 7,90 mellom Meny og Oda — 46 % dyrere hos Oda.
Se hele oversikten: hva koster yoghurt?
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka