Prisboka › Leksikon
Agurker skivede nora
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Rema 1000 — 19,90 (23,41 per kg) AGURKER SKIVEDE 850G NORA
- Kiwi — 26,90 (46,38 per kg) Agurker Skivede 580g Nora
- Meny — 37,90 (65,34 per kg) Agurker Skivede 580g Nora
Prisforskjellen er 18,- mellom Rema 1000 og Meny — 90 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka