Prisboka › Leksikon
Rema aioli
Pris i 4 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Meny — 19,90 (153,08 per l) Aioli 130ml Eldorado
- Oda — 26,30 (105,20 per kg) Rema Aioli 250 g
- Kiwi — 29,90 (119,60 per kg) Aioli 250g
- Rema 1000 — 32,90 (219,33 per kg) AIOLI 150G R
Prisforskjellen er 13,- mellom Meny og Rema 1000 — 65 % dyrere hos Rema 1000.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka
Næringsinnhold per 100 g
Nærmeste oppslag i Matvaretabellen er Aioli — en generisk matvare, ikke varedeklarasjonen på akkurat denne pakningen.
- Energi — 728 kcal (2996 kJ)
- Fett — 79,4 g
- herav mettede fettsyrer — 9,2 g
- herav enumettede fettsyrer — 29,6 g
- herav flerumettede fettsyrer — 36,7 g
- Karbohydrat — 0,5 g
- herav sukkerarter — 0,1 g
- herav stivelse — 0,3 g
- Kostfiber — 0,1 g
- Protein — 3,0 g
- Salt (NaCl) — 0,6 g
Kilde: Matvaretabellen 2026. Mattilsynet. www.matvaretabellen.no.