Prisboka › Leksikon
Nugatti air
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 41,40 (121,76 per kg) Nugatti Air 340g
- Oda — 47,40 (139,41 per kg) Nugatti Air 340 g
- Meny — 53,90 (158,53 per kg) Nugatti Air 340g
Prisforskjellen er 12,50 mellom Kiwi og Meny — 30 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka