Prisboka › Leksikon
Akasiehonning flytende honningcentralen
Pris i 3 butikker, billigst først. Prisene kommer fra kjedenes tilbudsaviser og fra kvitteringer folk skanner.
- Kiwi — 69,40 (198,29 per kg) Akasiehonning Flytende 350g Honningcentralen
- Oda — 69,90 (199,71 per kg) Honningcentralen Flytende akasiehonning 350 g
- Meny — 83,- (237,14 per kg) Akasiehonning Flytende 350g Honningcentralen
Prisforskjellen er 13,60 mellom Kiwi og Meny — 20 % dyrere hos Meny.
Handleliste · Bidra med priser · Om Prisboka